ua.vcom.biz
Новини України

Розкриття фурункула носа або зовнішнього слухового проходу

Розкриття фурункула носа або зовнішнього слухового проходу

Фурункул у носі чи вусі - це гнійник, який може мати різний розмір та різне походження. Фурункули виникають в результаті запального процесу або механічного пошкодження і завдають чимало клопоту - це і больові відчуття, і можливі ускладнення при відсутності належного лікування.


Розкриття фурункула носа або зовнішнього слухового проходу проводиться лише тоді, коли фурункул вже повністю дозрів. Зазвичай це відбувається на четвертий день захворювання, проте у кожному окремому випадку рішення повинен приймати компетентний лікар.
Розкриття фурункула носа або зовнішнього слухового проходу - це розріз, який виконується під дією місцевих анестетиків. В результаті процедури, через зроблений розріз видаляється гній, а місце ураження промивається спеціальними засобами (антибіотиками та антисептиками). У деяких випадках застосовують також турунди, просочені спеціальними медичними розчинами.
У Тернопільському ЛОР-Центрі цю процедуру проводить досвідчений лікар, тож Ви можете бути впевнені, що процедура розкриття фурункула носа або зовнішнього слухового проходу буде проведена максимально ефективно та безболісно.