ua.vcom.biz
Новини України

Консультація Лора

Вчасне звернення за медичною допомогою при цих хворобах є дуже важливим, адже ускладнення, які інколи виникають після легких, на перший погляд, простудних захворювань, можуть призвести до серйозних наслідків.

Консультація Лора

0 5d2b9 1b2c8a5c XLОтоларинголог - це лікар, котрий займається лікування носа, горла та вуха, а також інших систем людського організму, які функціонально з ними пов'язані. Найчастіше черги до ЛОР-лікаря можна спостерігати восени та навесні, коли патогенні мікроорганізми активізуються і люди починають масово хворіти сезонними хворобами ЛОР-органів. Вчасне звернення за медичною допомогою при цих хворобах є дуже важливим, адже ускладнення, які інколи виникають після легких, на перший погляд, простудних захворювань, можуть призвести до серйозних наслідків.
Для того аби не чекати у довжелезній черзі одночасно “обмінюючись вірусами” із іншими пацієнтами, рекомендуємо Вам записатися на консультацію ЛОРа у Тернопільському ЛОР-Центрі. Лікар прийме Вас точно у визначений час та забезпечить усі необхідні заходи медичної допомоги.
Професійна консультація у ЛОРа стосовно усіх питань, які стосуються захворювань носа, горла та вуха, їх вірної діагностики, ефективного лікування та дієвих профілактичних заходів хвороб завжди доступна для Вас у Тернопільському ЛОР-Центрі.

ЛОР-Центр Слуху

logo ft

 


Графік роботи:
Пн-Пт 09:00–19:00
Субота 09:30–15:00
Неділя зачинено

 

 

 

Контакти

Телефон Intertelecom:
+38 (0352) 40 47 48
Телефон Vodafone:
+38 (095) 574 73 73
Телефон Kyivstar:
+38 (067) 317 41 27
Email
lorsluh@gmail.com