ua.vcom.biz
Новини України

Лікування хвороб вуха

Захворювання вуха є доволі поширеними. Причиною болю у вусі може стати травма, надлишок сірки, непомітний протяг, також вухо може боліти внаслідок перенесеної застуди чи риніту.

Лікування хвороб вуха

1icoЗахворювання вуха є доволі поширеними. Причиною болю у вусі може стати травма, надлишок сірки, непомітний протяг, також вухо може боліти внаслідок перенесеної застуди чи риніту. Якою б не була причина, варто завжди пам'ятати, що захворювання вуха є доволі небезпечними і можуть спровокувати ряд дуже серйозних ускладнень. Тому не варто легковажити, навіть при легкому відчутті дискомфорту у вусі - варто проконсультуватися із лікарем.
Лікування хвороб вуха належить до компетенції ЛОР-лікаря. Спроби подолати недугу самостійно, користуючись порадами друзів чи народними методами можуть призвести до вкрай негативних наслідків.
Тож при перших ознаках недуги, не зволікайте, відразу ж звертайтеся за кваліфікованою медичною допомогою
Вам завжди допоможуть у Тернопільському ЛОР-Центрі. Досвідчений лікар нашої клініки, у розпорядженні якого є все необхідне обладнання для точної діагностики та ефективного лікування, вставить причину болю у вусі і призначить необхідні препарати та процедури, для Вашого якнайшвидшого одужання.

ЛОР-Центр Слуху

logo ft

 


Графік роботи:
Пн-Пт 09:00–19:00
Субота 09:30–15:00
Неділя зачинено

 

 

 

Контакти

Телефон Intertelecom:
+38 (0352) 40 47 48
Телефон Vodafone:
+38 (095) 574 73 73
Телефон Kyivstar:
+38 (067) 317 41 27
Email
lorsluh@gmail.com