ua.vcom.biz
Новини України

Лікування хвороб носа

Найбільш поширеними захворюваннями носа є риніти, синусити та гайморит. Ці хвороби приносять людині значний дискомфорт і можуть спричинити серйозні ускладнення. Тому, при виявленні підозрілих симптомів, варто не зволікати і при першій нагоді звернутися до лікаря, який визначить першопричину хвороби та призначить лікування.

Лікування хвороб носа

2icoНайбільш поширеними захворюваннями носа є риніти, синусити та гайморит. Ці хвороби приносять людині значний дискомфорт і можуть спричинити серйозні ускладнення. Тому, при виявленні підозрілих симптомів, варто не зволікати і при першій нагоді звернутися до лікаря, який визначить першопричину хвороби та призначить лікування. При утрудненому носовому диханні та рясних виділеннях з носа до ЛОР-лікаря потрібно звертатися негайно.
Лікування хвороб носа у Тернопільському ЛОР-Центрі включає детальну діагностику, із використанням сучасного медичного обладнання, призначення необхідних препаратів та процедур і, при необхідності подальший контроль перебігу захворювання. Також, за потреби проводиться оперативне втручання.
Досвідчений лікар нашої клініки допоможе Вам якнайшвидше відновити здоров'я, проконсультує та порекомендує дієві профілактичні методи для уникнення хвороби в майбутньому. У нас Вам не доведеться чекати в черзі, лікар прийме Вас точно у призначений час та зробить все можливе для того, аби лікування було швидким та ефективним.