ua.vcom.biz
Новини України

Державна ЛОР-клініка чи приватна – яку обрати?

Державна ЛОР-клініка чи приватна – яку обрати?

Коли настає вибір, де краще лікуватись більшість впадає в паніку. Це не дивно, адже проблема потребує негайних рішень і часу на роздуми не так багато. Тому ми пропонуємо заздалегідь розібратись, яку клініку краще обрати – приватну чи державну. 
Розглянемо декілька аспектів та порівняємо їх. Очевидна перевага приватної клініки – комфорт. Зробити запис на консультацію можна будь-яким зручним способом і у будь-який зручний для вас час. Жодних черг та довгих очікувань. Та навіть якщо і доведеться зачекати хвилину, то у зручних умовах з доступом інтернету, телевізора та журналів. Нудьгувати ви точно не станете. 
 
Протилежна ситуація у державній клініці. Сервіс надання медичних послуг не стоїть на місці навіть тут, але рухається явно не семимильними кроками. У державній клініці ви теж зможете заздалегідь домовитись про прийом, але попередньо вистоявши не малу чергу. Крім того, великі шанси, що компанію вам складуть не такі вже й виховані та ввічливі люди. 
 
Зауважимо, що у приватній клініці значно вища якість надання послуг. У приватній клініці більш сучасне обладнання, а отже якість діагностики та лікування. Також впроваджені новітні методи лікування та технології, які використовуються у розвинених країнах. Зокрема, «ЛОР-центр» надає послуги підбору слухових апаратів. Лікар повинен детально розпитати про спосіб його життя та ситуації, в яких планується використання апарату. Адже від цього залежить ефективність пристрою. Крім того, наші лікарі допоможуть позбутись від зовнішнього та середнього отиту, риніту, фурункулі носа та вух, сірчаних пробок. Ці факти забезпечують практично безболісне лікування та швидке одужання, отже реабілітація не забере багато часу. Це вагома перевага для зайнятих людей, які цінують свій час. 
 
Державні клініки, на жаль, не можуть собі дозволити такі інновації, а отже, застосовують старіші технології та устаткування, стан якого вже не зовсім задовільний.
 1509636053 otr ent
Ще одна перевага приватної клініки – можливість вибору. Звертаючись у приватну клініку, ви можете самостійно обрати лікаря. Це важливо, адже цій людині ви маєте довірити не тільки своє здоров’я, а й життя. 
 
У державній клініці це право вибору не зовсім дотримане. Це не стосується первинної ланки, тобто сімейного лікаря, якого ви обрали самостійно. Але далі, цей же сімейний лікар направляє вас до визначеного спеціаліста. Це означає, що вибір спеціаліста на вторинній та третинній ланці не дотриманий. Це – недолік державної клініки. 
 
Поговоримо про спеціалістів. Від лікарів залежить левова частка швидкого одужання. То де ж спеціалісти кращі – у державній чи приватній клініці? На це запитання неможливо відповісти однозначно. Можемо лише стверджувати, що добір лікарів у приватній клініці ретельніший, але це не означає, що лікар приватної практики кращий ніж державної. Кваліфікованість лікаря залежить від самої людини, а не місця її роботи. 
 
Багатьох цікавить питання оплати. Зрозуміло, що державна клініка доступніша, ніж приватна. Доступніша, але не безкоштовна. Розраховуйте на те, що навіть у державній клініці вам потрібно заплатили за ліки, аналізи та навіть бинти та шприци. Крім того, купувати їх доведеться самостійно. 
 
Приватна клініка створює усі умови для цілковитого комфорту своїх клієнтів, тому вам не доведеться бігати всім містом в пошуках ліків. За вас про все вже подбали. Тому й ціна буде вищою. І це єдиний мінус приватної клініки. 
 
Зазначимо, що ціна у приватній клініці – прозора. Тобто все висвітлено у прейскуранті, а за потреби вам обґрунтують вартість послуг. Погодьтесь, що краще одразу знати скільки потрібно заплатити, ніж потім це з’ясувати вже після надання послуг. 
 
То який з цього випливає висновок? Місце лікування – ваш вибір. Але якщо ви цінуєте свій час та зусилля, прагнете комфорту та готові витратити трохи більше – звертайтесь у приватну клініку. Якщо – ні у державну. Але пам’ятайте: ігнорувати хворобу – не вихід і звернутись по допомогу потрібно у будь-якому випадку.