ua.vcom.biz
Новини України

Інгаляція - це один із найвідоміших засобів місцевої терапії, який є ефективним при лікування цілого спектру захворювань дихальних шляхів. Фактично, дана процедура являє собою вдихання медикаментозних речовин із лікувальною метою.

Детальніше

Тимпанометрія - це особливий вид медичного обстеження, призначений для функціональної оцінки середнього вуха. Результати тимпанометрії показують здатність барабанної перетинки людського вуха проводити хвилі звукового тиску.

Детальніше

Процедура промивання лакун мигдаликів призначається при деяких інфекційних захворюваннях. Це класична методика, яка дозволяє призупинити процес розмноження бактерій, що сприяє пришвидшенню одужання, а у випадку хронічних недуг - дає можливість досягнути стійкої, тривалої ремісії.

Детальніше

Продування слухових труб балоном Політцера - це лікувально-діагностична маніпуляція, яка полягає у введенні повітря в порожнину середнього вуха через євстахієву трубу. Дана процедура проводиться за допомогою отоскопу та балону Політцера.

Детальніше

Редресація кісток носа - це особлива хірургічна операція, яка призначається лікарем після детального огляду та діагностування перелому кісток зі зміщенням відламків.

Детальніше

Видалення поліпа м'якого піднебіння, піднебінних дужок - це операції, які проводяться із застосуванням анестезії, вимагають наявності у клініці сучасних інструментів та обладнання і, що найважливіше, високої кваліфікації лікаря.

Детальніше

Туалет вуха здійснюється з метою профілактики запальних процесів у слуховому проході. При цьому лікар ефективно очищує слуховий прохід від сірки, нагноєнь та пилу.

Детальніше

Ін'єкція - це парентеральний спосіб введення медикаментозних препаратів в організм, із лікувальною метою, а в деяких випадках - із діагностичними цілями.

Детальніше

Поліпи в носі - це один із видів доброякісних новоутворень, які діагностуються на слизовій оболонці порожнини носа. Передумовою їх появи зазвичай є запальний процес у порожнині носа та/або викривлення носової перегородки.

Детальніше

Розкриття паратонзилярного абсцесу з анестезією вважається однією із найбільш частих та поширених ЛОР-операцій. Зазвичай, утворення абсцесу є результатом хронічного тонзиліту і виникає внаслідок потрапляння інфекції до клітковини в області шиї, голови та навколо мигдалин.

Детальніше

Фурункул у носі чи вусі - це гнійник, який може мати різний розмір та різне походження. Фурункули виникають в результаті запального процесу або механічного пошкодження і завдають чимало клопоту - це і больові відчуття, і можливі ускладнення при відсутності належного лікування.

Детальніше

Змазування задньої стінки глотки і піднебінних мигдаликів розчином антисептика - це доволі поширена медична маніпуляція, яка дозволяє досягнути хороших результатів при лікуванні широкого спектру захворювань ЛОР-органів (фарингіти, тонзиліти тощо).

Детальніше

Потрапляння стороннього предмету до носа чи вуха не є рідкістю. Найчастіше з такою проблемою звертаються батьки маленьких дітей, адже малюки досліджуючи себе і світ навколо можуть вкласти собі до носика чи вушка якийсь дрібний предмет.

Детальніше