ua.vcom.biz
Новини України

Огляд ЛОР-лікарем повторний

Огляд ЛОР-лікарем повторний

Деякі захворювання ЛОР-органів піддаються легкому лікуванню, тобто одного візиту до лікаря цілком вистарчає аби повністю позбутися недуги.

Проте ряд захворювань, особливо у хронічній формі, потребують довшого періоду для одужання і, відповідно більш тривалого терміну спостереження у лікаря. Саме тому, лікарі часто призначають своїм пацієнтам повторні огляди та обстеження.
Огляд ЛОР-лікарем повторний включає в себе повторне обстеження, діагностику ефективності призначених препаратів та, при потребі корекція курсу лікування (заміна певних препаратів чи їх повна відміна, тощо).
Лікуючись у Тернопільському ЛОР-Центрі Ви можете записатися на повторний огляд в будь який зручний для Вас час. При повторному візиті Ви будете мати можливість обговорити з лікарем прогрес у лікуванні, а також задати усі запитання, які виникли під час лікування. Якщо ж повторний огляд ЛОР-лікарем був призначений Вам на певну дату, наполегливо радимо Вам дотриматися цієї рекомендації, адже успіх у лікуванні багатьох хвороб напряму залежить від ефективності комунікації та взаємодії лікаря і пацієнта.

Вартість послуги

Записатися на прийом