ua.vcom.biz
Новини України

Продування слухових труб балоном Політцером

Продування слухових труб балоном Політцером

Продування слухових труб балоном Політцера - це лікувально-діагностична маніпуляція, яка полягає у введенні повітря в порожнину середнього вуха через євстахієву трубу. Дана процедура проводиться за допомогою отоскопу та балону Політцера.


Показаннями до продування є відновлення прохідності євстахієвої труби після перенесених ЛОР-захворювань, необхідність обстеження роботи дренажної та функціональної функцій слухової труби, а також визначення наслідків перенесеного туботиту.
Найпоширенішими скаргами пацієнтів, після яких призначається продування слухових труб балоном Політцера є зниження слуху, біль чи відчуття закладеності у вухах та аутофонія - посилене сприйняття власного голосу.
Процедуру продування та усю необхідну підготовку до неї (ретельне очищення носової порожнини від слизу та зрошування судинозвужуючими препаратами) Ви можете пройти у Тернопільському ЛОР-Центрі. Наші кваліфіковані лікарі, за допомогою сучасного обладнання та якісних перевірених препаратів, забезпечать максимальну результативність процедури для точної діагностики і ефективного лікування.

Вартість послуги

Записатися на прийом