ua.vcom.biz
Новини України

Промивання лакун мигдаликів

Промивання лакун мигдаликів

Процедура промивання лакун мигдаликів призначається при деяких інфекційних захворюваннях. Це класична методика, яка дозволяє призупинити процес розмноження бактерій, що сприяє пришвидшенню одужання, а у випадку хронічних недуг - дає можливість досягнути стійкої, тривалої ремісії.


Перевагами даного методу є його безпечність та гіппоалергенність. Процедура не травмує слизову оболонку і не викликає пошкодження мигдаликів.
Промивання лакун мигдаликів є незамінним при хронічних тонзилітах і дозволяє уникнути необхідності видалення мигдалин. Ця процедура не має жодних вікових обмежень і успішно проводиться як дорослим, так і дітям. Для вагітних жінок не рекомендованим є тільки ультразвуковий варіант.
Промивання лакун мигдаликів - це курсове лікування. Кількість необхідних процедур та складові розчину для промивання підбирає лікар індивідуально для кожного пацієнта.
У Тернопільському ЛОР-Центрі промивання лакун мигдаликів виконують досвідчені лікарі, використовуючи сучасні інструменти та перевірені лікарські препарати, що робить цю процедуру максимально ефективною та комфортною для пацієнта.

Вартість послуги

Записатися на прийом