ua.vcom.biz
Новини України

Промивання порожнини носа по Проетцу

Промивання порожнини носа по Проетцу

Промивання порожнини носа по Проетцу є одним із найбільш поширених та дієвих способів медичної допомоги при закладенні носових ходів і гайморових пазух, яке є причиною ускладненого дихання.

При загальній простоті методики, вона забезпечує ефективне очищення носових пазух від скупчень слизу та нагноєнь і дозволяє швидко відновити носове дихання.
Ця медична маніпуляція ефективна при нежитях різноманітної етіології, синуситах та ринітах різного походження, а також допомагає відновити можливість вільно дихати при поліпах та аденоїдах.
Вперше цю методику застосував американський лікар Артур Проетц, в честь якого і названа сама процедура. Суть маніпуляції полягає у відділені мокроти із порожнини носа за рахунок різниці тиску. Тиск створюється завдяки вприскуванні спеціального лікарського розчину в один із носових ходів.
У Тернопільському ЛОР-Центрі процедуру промивання порожнини носа по Проетцу проводять досвідчені та кваліфіковані спеціалісти. Досвід та компетенція наших лікарів є запорукою відновлення здоров'я кожного нашого пацієнта. Ми допоможемо Вам дихати вільно!

Вартість послуги

Записатися на прийом