ua.vcom.biz
Новини України

Промивання вуха розчином антисептика

Промивання вуха розчином антисептика

Промивання вуха розчином антисептика рекомендовано при рясних гнійних виділеннях, які спостерігаються у хворих із гострою чи хронічною формою отиту.

Ця процедура призначається виключно кваліфікованим лікарем в результаті огляду та діагностики захворювання. Варто пам'ятати, що промивання вуха, як і більшість медичних маніпуляцій, краще довірити спеціалістам, адже при спробах промити вухо самостійно є ризик травматизму і можливість занесення інфекції вглиб середнього вуха.
У Тернопільському ЛОР-Центрі процедуру промивання вуха проводять кваліфіковані лікарі із застосуванням спеціальних інструментів (канюля, шприц Жане тощо) та антисептичних розчинів. Після маніпуляції лікар видаляє залишки рідини, а також проводить повний туалет вуха. Ця процедура безболісна і, при правильному проведенні, не викликає жодних дискомфортних відчуттів, а її результативність для вказаних захворювань є доволі високою. Тому, у випадку захворювань вуха - не зволікайте, а сміливо звертайтеся до лікарів Тернопільського ЛОР-Центру, які завжди забезпечать Вам точну діагностику та ефективне лікування.

Вартість послуги

Записатися на прийом