ua.vcom.biz
Новини України

Розкриття фурункула носа або зовнішнього слухового проходу

Розкриття фурункула носа або зовнішнього слухового проходу

Фурункул у носі чи вусі - це гнійник, який може мати різний розмір та різне походження. Фурункули виникають в результаті запального процесу або механічного пошкодження і завдають чимало клопоту - це і больові відчуття, і можливі ускладнення при відсутності належного лікування.


Розкриття фурункула носа або зовнішнього слухового проходу проводиться лише тоді, коли фурункул вже повністю дозрів. Зазвичай це відбувається на четвертий день захворювання, проте у кожному окремому випадку рішення повинен приймати компетентний лікар.
Розкриття фурункула носа або зовнішнього слухового проходу - це розріз, який виконується під дією місцевих анестетиків. В результаті процедури, через зроблений розріз видаляється гній, а місце ураження промивається спеціальними засобами (антибіотиками та антисептиками). У деяких випадках застосовують також турунди, просочені спеціальними медичними розчинами.
У Тернопільському ЛОР-Центрі цю процедуру проводить досвідчений лікар, тож Ви можете бути впевнені, що процедура розкриття фурункула носа або зовнішнього слухового проходу буде проведена максимально ефективно та безболісно.

Вартість послуги

Записатися на прийом