ua.vcom.biz
Новини України

Розкриття паратонзилярного абсцесу з анестезією

Розкриття паратонзилярного абсцесу з анестезією

Розкриття паратонзилярного абсцесу з анестезією вважається однією із найбільш частих та поширених ЛОР-операцій. Зазвичай, утворення абсцесу є результатом хронічного тонзиліту і виникає внаслідок потрапляння інфекції до клітковини в області шиї, голови та навколо мигдалин.


Абсцес - це нарив, який жодним чином не лікується в домашніх умовах. Поширені спроби позбутися нариву за допомогою препаратів для лікування ангіни - абсолютно недієві. Більше того, ця проблема ефективно вирішується виключно хірургічним методом. Самолікування, у даному випадку, може призвести до серйозних наслідків.
Тому в разі найменших підозр, не зволікайте, відразу звертайтеся до кваліфікованих лікарів, котрі зможуть визначити тип абсцесу і, відповідно, необхідний тип операції.
У Тернопільському ЛОР-Центрі розкриття паратонзилярного абсцесу проводиться з анестезією, що для пацієнта психологічно є набагато менш травматично. Окрім того, застосування обезболюючих препаратів суттєво спрощує проведення розкриття паратонзилярного абсцесу у дітей.

Вартість послуги

Записатися на прийом