ua.vcom.biz
Новини України

Туалет вуха

Туалет вуха

Туалет вуха здійснюється з метою профілактики запальних процесів у слуховому проході. При цьому лікар ефективно очищує слуховий прохід від сірки, нагноєнь та пилу.


Регулярне очищення вух дає можливість уникнути отиту, інфекційних захворювань, відчуття закладених вух, деяких видів головного болю та ряду проблем із слухом. В слуховому проході збираються природні виділення людського тіла, пил і сторонні дрібні частинки, які разом із сіркою виводяться назовні. В деяких випадках це може призвести до закупорення вушного каналу.
Промивати вуха самостійно зазвичай не рекомендується, адже сірка, яку не вдалося видалити із вуха, може потрапити ще глибше і призвести до пошкодження слухового проходу і, навіть, барабанної перетинки.
Тому очищення вух краще здійснювати в амбулаторних умовах з допомогою досвідченого лікаря чи медсестри. Тернопільський ЛОР-Центр пропонує послугу “туалет вуха”. Ця маніпуляція абсолютно безболісна та не викликає жодного дискомфорту у пацієнта, а в результаті проведеної процедури зовнішній слуховий прохід буде повністю очищений.

Вартість послуги

Записатися на прийом