ua.vcom.biz
Новини України

Турунда в вухо з лікарською речовиною

Турунда в вухо з лікарською речовиною

Деякі захворювання ЛОР-органів потребують місцевого застосування медичних препаратів. Однією із таких лікувальних процедур є турунда в вухо з лікарською речовиною.


Пацієнту, який ніколи раніше не стикався із необхідністю встановлення турунд, здійснити цю процедуру самотужки в домашніх умовах зазвичай складно. Тому, допомога кваліфікованого спеціаліста у цій справі - це справжній порятунок.
Лікар Тернопільського ЛОР-Центру введе гігроскопічну турунду, просочену необхідними лікарськими засобами в зовнішній слуховий прохід вуха - ця процедура безболісна і більшістю пацієнтів сприймається цілком комфортно.
Скориставшись послугами лікарів Тернопільського ЛОР-Центру Ви будете впевнені, що турунда встановлена правильно, медикаментозний засіб, яким вона просочена - якісний та дієвий, а сама процедура не принесе Вам дискомфорту.
Важливо пам'ятати, що вірно визначити причину болючих відчуттів у вусі може тільки кваліфікований лікар, то ж не варто займатися самолікуванням. При перших ознаках захворювань ЛОР-органів - звертайся за допомогою до спеціалістів.

Вартість послуги

Записатися на прийом