ua.vcom.biz
Новини України

Інгаляція верхніх дихальних шляхів

Інгаляція верхніх дихальних шляхів

Інгаляція - це один із найвідоміших засобів місцевої терапії, який є ефективним при лікування цілого спектру захворювань дихальних шляхів. Фактично, дана процедура являє собою вдихання медикаментозних речовин із лікувальною метою.


Інгаляція - це вид місцевої терапії, який дає можливість забезпечити дію лікарських засобів безпосередньо у місці ураження слизової. Висока результативність процедур досягається завдяки розпилюванню спеціальних лікарських речовин на мікроскопічні частинки. Таким чином, збільшується площа контакту препарату та слизової, відповідно швидше відбувається всмоктування діючої речовини, що пришвидшує одужання. Окрім того, розчини для інгаляцій сприяють покращенню виведення слизу та мокротиння, що є одним із головних завдань при лікуванні цілого спектру сезонних респіраторних захворювань.
Перелік показань до застосування цієї процедури доволі широкий - різноманітні гострі та хронічні захворювання дихальних шляхів: нежить, тонзиліт, фарингіт, бронхіт та пневмонія. Окрім того інгаляції є чудовим превентивним засобом при бронхіальній астмі. Проте, варто пам'ятати, що інгаляція верхніх дихальних шляхів - медична процедура, яка також має протипоказання. Тому в кожному конкретному випадку, тип інгаляції та її інгредієнти повинен визначати лікар, згідно Ваших медичних показань.
Тернопільський ЛОР-Центр пропонує Вам послуги кваліфікованих спеціалістів, котрі допоможуть Вам у виборі необхідного типу інгаляції, підберуть медичні складники та проведуть цю процедуру з максимальною користю для Вашого здоров'я.

Вартість послуги

Записатися на прийом