ua.vcom.biz
Новини України

Виділення стороннього тіла зовнішнього слухового проходу та носових ходів

Виділення стороннього тіла зовнішнього слухового проходу та носових ходів

Потрапляння стороннього предмету до носа чи вуха не є рідкістю. Найчастіше з такою проблемою звертаються батьки маленьких дітей, адже малюки досліджуючи себе і світ навколо можуть вкласти собі до носика чи вушка якийсь дрібний предмет.

При необережності, таке трапляється і з дорослими. Проте незалежно від віку пацієнта проблему потрібно вирішувати якнайшвидше.
Видалення стороннього тіла зовнішнього слухового проходу та носових ходів повинен проводити виключно кваліфікований лікар, робити це самотужки - вкрай небезпечно, адже існує великий ризик пошкодження тканин носа чи вуха, а також, не виключена ймовірність занесення інфекції.
Тому у випадку потрапляння стороннього тіла до вуха чи носу - негайно звертайтеся до лікаря.
У Тернопільському ЛОР-Центрі видалення стороннього тіла зовнішнього слухового проходу та носових ходів проводить досвідчений лікар, який має у своєму розпорядженні усе необхідне обладнання та інструменти для діагностики та видалення стороннього предмету.
Окрім того, після проведення цієї процедури, лікар забезпечить обробку пошкоджених тканин спеціальними антисептичними засобами та надасть рекомендації по догляду за порожниною носа чи вуха, аби наслідки потрапляння стороннього предмету були якнайшвидше ліквідовані.

Вартість послуги

Записатися на прийом