ua.vcom.biz
Новини України

Видалення стороннього тіла глотки

Видалення стороннього тіла глотки

Найбільш поширеною причиною потрапляння стороннього тіла в глотку є неуважність під час їжі. Також, через недогляд дорослих, такі проблеми інколи трапляються із маленькими дітками.

Інколи людина може не помітити, яким чином сторонній предмет потрапив у горло, але ряд характерних симптомів вказують на наявність стороннього тіла в горлі. Окрім безпосереднього відчуття стороннього предмету, спостерігаються больові відчуття, кашель, першіння та складнощі із ковтанням. У будь якому разі, не варто відкладати візит до лікаря, стороннє тіло потрібно негайно видалити, щоб не допустити пошкодження ЛОР-органів та подальшого проходження стороннього предмету до стравоходу чи вглиб гортані.
У Тернопільському ЛОР-Центрі процедуру видалення стороннього тіла глотки проводять кваліфіковані лікарі із застосування спеціальних медичних інструментів та препаратів, які володіють антисептичними властивостями і прискорюють процес відновлення пошкоджених тканин горла. Також, при необхідності застосовується анестезія. Тому, якщо Ви чи Ваші близькі стикнулися із даною проблемою - не зволікайте, відразу ж звертайтеся до лікаря!

Вартість послуги

Записатися на прийом