ua.vcom.biz
Новини України

Видалення сіркового корку з вуха

Видалення сіркового корку з вуха

У зовнішньому вусі людини знаходиться велика кількість залоз, які продукують вушну сірку. Зазвичай, функція самоочищення вуха справляється із виведенням сірки назовні.

Проте інколи, внаслідок неправильної гігієни чи при надміру інтенсивній роботі залоз, у вусі утворюється сірковий корок. Якщо така проблема виникла у Вас - не відкладайте візит до лікаря.
Видалення сіркового корку з вуха - це доволі проста маніпуляція, але тільки у випадку, якщо її проводить кваліфікований спеціаліст. Спроби очистити вухо від корка в домашніх умовах часто можуть лише нашкодити. Необхідність кваліфікованої медичної допомоги обумовлюється тим, що сіркові корки бувають декількох видів і потребують різних методів видалення. Для прикладу, пастоподібний корок вимивається легше, а корок, який засох потребує попередньої обробки спеціальними препаратами. Загалом, ця медична маніпуляція не складна і абсолютно безболісна.
У Тернопільському ЛОР-Центрі цю процедуру проводить досвідчений лікар, тож Ви можете бути впевнені, що процедура буде ефективною та не принесе дискомфорту, навіть, наймолодшим пацієнтам.

Вартість послуги

Записатися на прийом