ua.vcom.biz
Новини України

Видалення одиничного поліпа носа

Видалення одиничного поліпа носа

Поліпи в носі - це один із видів доброякісних новоутворень, які діагностуються на слизовій оболонці порожнини носа. Передумовою їх появи зазвичай є запальний процес у порожнині носа та/або викривлення носової перегородки.


Симптоматика захворювання включає утруднене носове дихання, свербіж, нехарактерні виділення з носа та часте чхання, при значних розмірах новоутворень можливі больові відчуття та проблеми при прийнятті їжі.
Серед усіх наявних на сьогоднішній день методів лікування найбільше ефективним вважається хірургічне видалення. Ця операція не вважається складною, проте видалення одиничного поліпа носа, як інші хірургічні маніпуляції, передбачає необхідність реабілітації та спеціальний догляд з носовою порожниною.
Лікарі Тернопільського ЛОР-Центру, володіючи великим досвідом та усім необхідним обладнанням, завжди запропонують Вам найбільш прийнятний різновид операції видалення одиничного поліпа носа, який відповідатиме Вашим медичним показанням. Окрім того, наші спеціалісти забезпечать належний догляд, який потрібен для відновлення слизової оболонки.

Вартість послуги

Записатися на прийом