ua.vcom.biz
Новини України

Тимпанометрія

Тимпанометрія

Тимпанометрія - це особливий вид медичного обстеження, призначений для функціональної оцінки середнього вуха. Результати тимпанометрії показують здатність барабанної перетинки людського вуха проводити хвилі звукового тиску.


Ця процедура абсолютно безболісна та безпечна, не має жодних побічних ефектів та не потребує спеціальної підготовки до проведення. Завдяки цьому, тимпанометрія рекомендована як дорослим, так і дітям (навіть новонародженим немовлятам).
Показаннями до проведення є часті отити, а також інші запальні захворювання ЛОР-органів. Тимпанометрія рекомендована дітям, в котрих спостерігається порушення розвитку мовлення і порушення слуху.
Також, після перенесених травм вуха (барабанної перетинки) або отиту це обстеження є особливо важливим. Адже порушення, які виникають в результаті вказаних причин можна усунути при вчасному виявленні.
У Тернопільському ЛОР-Центрі тимпанометрію проводять висококваліфіковані спеціалісти, використовуючи сучасне обладнання, що забезпечує точні результати обстеження та максимально ефективне лікування.

Вартість послуги

Записатися на прийом