ua.vcom.biz
Новини України

Підбір слухового апарату

Підбір слухового апарату

Правильний підбір слухового апарату - це запорука максимальної користі від використання придбаного пристрою.

Підбирати його самотужки чи за рекомендаціями знайомих категорично не рекомендовано. Цим питанням повинен займатися кваліфікований спеціаліст, використовуючи спеціальне програмне забезпечення.
ЛОР-Центр Слуху пропонує Вам свою професійну допомогу у підборі та налаштуванні слухового апарату під Ваші медичні покази та індивідуальні вимоги.
Аби апарат максимально відповідав Вашим потребам ми використовуємо спеціальне обладнання для обстеження. Детальні дані огляду та аудіметричного обстеження є базою для вибору конкретної моделі. Також, важливим чинником у підборі слухового апарату є стиль життя користувача та ситуації, в яких він планує користуватися пристроєм.
Необхідна пацієнтові потужність пристрою, визначається на основі аудіометричного обстеження, а клас слухового апарату більше залежить від способу життя, адже цифрові багатоканальні слухові апарати, мають ширший діапазон необхідних функцій.
Саме тому в процесі слухопротезування наш спеціаліст детально розпитує пацієнта про особливості способу життя та налаштовує пристрій під вказані потреби та ситуації.
Ефективність використання слухового апарату великою мірою залежить від того, чи правильно підібраний і налаштований пристрій. Тож дозвольте нашим спеціалістам потурбуватися про те, аби слуховий апарат, яким Ви користуєтеся приносив Вам максимальну користь!

Вартість послуги

Записатися на прийом