ua.vcom.biz
Новини України

Змазування задньої стінки глотки і піднебінних мигдаликів розчином антисептика

Змазування задньої стінки глотки і піднебінних мигдаликів розчином антисептика

Змазування задньої стінки глотки і піднебінних мигдаликів розчином антисептика - це доволі поширена медична маніпуляція, яка дозволяє досягнути хороших результатів при лікуванні широкого спектру захворювань ЛОР-органів (фарингіти, тонзиліти тощо).

Адже горло, а особливо мигдалики - є ідеальним місцем для розмноження патогенних мікроорганізмів, велика кількість яких призводить до інтоксикації організму та ряду інших ускладнень. Тому використання антисептиків - є важливою складовою терапії. Кількість необхідних процедур визначається лікарем з огляду на стан здоров'я та перебіг хвороби для кожного пацієнта індивідуально. Перевагами цієї методики є її простота, безболісність та можливість забезпечити антисептичний ефект медичних препаратів локально, безпосередньо у місці ураження.
У Тернопільському ЛОР-Центрі змазування задньої стінки глотки і піднебінних мигдаликів антисептичними препаратами проводять досвідчені спеціалісти, використовуючи при цьому високоефективні медичні препарати. Тож Ви завжди можете бути впевненими в успішності запропонованого лікування та ефективності призначених засобів.

Вартість послуги

Записатися на прийом