ua.vcom.biz
Новини України

Заливка в гортань лікарських препаратів

Заливка в гортань лікарських препаратів

Заливка в гортань лікарських препаратів показана у випадках, коли необхідно забезпечити потрапляння лікуючої речовини безпосередньо у гортань.


Показаннями до даної процедури є ларинготрахеїт (у гострій чи хронічній формі), дисфонія, а також деякі види ГРВІ. Тривалість курсу може включати від трьох до десяти процедур, їх кількість призначає лікар в залежності від стану здоров'я та показань конкретного пацієнта.
Для заливки лікарі Тернопільського ЛОР-Центру використовують ряд спеціальних медичних інструментів, що забезпечує високу ефективність процедури. Саме тому, не рекомендується робити спроби залити медичні препарати в гортань самостійно в домашніх умовах.
Окрім того, допомога кваліфікованих медиків потрібна також і для підбору лікарських засобів, які будуть застосовуватися при даній маніпуляції - протизапальні, антибіотики, в'яжучі чи інші препарати.
У Тернопільському ЛОР-Центрі цю процедуру проводить кваліфікований та досвідчений лікар, тож Ви можете бути впевнені, що процедура принесе Вам максимальну користь, а дискомфорт від її проведення буде зведений до мінімуму.

Вартість послуги

Записатися на прийом