ua.vcom.biz
Новини України

Спеціалісти

В нашому ЛОР центрі працюють кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи.

Мальована Ірина Віталіїівна

Мальована Ірина Віталіївна

1979 року народження. 
В 1996 році вступила на навчання в Тернопільський державний медичний інститут ім. І.Я. Горбачевського за  спеціальністю лікувальна справа, який закінчила з відзнакою у 2002 році й була рекомендована вченою радою на наукову роботу. 
По 2004 рік навчалася  в інтернатурі й магістратурі на кафедрі оториноларингології та офтальмології за спеціальністю: отоларингологія.
Закінчила Тернопільську державну медичну академію у 2002 р. за спеціальністю «Лікувальна справа».  
Кандидат медичних наук з 2008 року. Дисертацію захистила у спеціалізованій вченій раді при Київському науково-дослідному інституті отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка. Диплом кандидата наук ДК №006170. Стаж лікувально-педагогічної роботи у вищих закладах освіти III–IV рівня акредитації - 18 років, в тому числі у Тернопільському державному медичному університеті - 18 років.
Основні етапи діяльності: 
З грудня 2004 року по листопад 2007 року аспірант кафедри оториноларингології офтальмології, та нейрохірургії Тернопільського державного медичного університету. 
З грудня 2007 року по березень 2012 року працювала асистентом кафедри оториноларингології, офтальмології та нейрохірургії. 
З березня 2012 по теперішній час —  доцент кафедри оториноларингології та офтальмології Тернопільського національного медичного університету ім.. І.Я. Горбачевського.
 
- Ірино Віталіївно, як ви зрозуміли, що бути лікарем — ваше покликання?
Я народилась у династії медиків, тому при виборі професії не вагалась ані хвилини. Адже це те, що я знаю і вмію, здається на підсвідомому рівні. 
 
- Яке ваше кредо?
Людяність — ось моє життєве кредо.
 
- Що привело вас у Лор-центр Башинського?
З Башинським В.А.  разом проходили інтернатуру. Завжди були друзями, тому коли з‘явилась вакансія — з радістю пішла працювати в ЛОР- центр.
 
- З якими незвичними ситуаціями зустрічались у практиці?
Будь-який клінічний випадок вимагає індивідуального підходу. Бувають такі ситуації, коли лікар має бути не лише клініцистом, але й чудовим психологом.
 
- Як  ви удосконалюєтесь?
Постійне вдосконалення своєї професійної діяльності стало для мене обов‘язковим. Адже медицина, як і будь-яка інша наука, не стоїть на місці. Тому я завжди намагаюсь стажуватись на базі інших клінік як України, так і за кордоном.
 
- Яку максимальну кількість пацієнтів приймали в день?
Ніколи не рахувала спеціально, адже більшість вже стали не пацієнтами, а майже рідними.
 
- Чому ви пишаєтесь, що працюєте в Лор-центрі?
В ЛОР-центрі працює чудовий колектив. Приходжу сюди завжди наче додому. Тут панує взаємоповага та підтримка. 
 
- Опинившись перед Богом, що б сказали?
Лікар повинен робити свою справу тихо та з користю.