ua.vcom.biz
Новини України

Відгуки

Відгуки

1

Сьогодні відвідали ЛОР - кабінет. Супер сучасний просторий кабінет з новітнім процедурним обладнанням та дитячим ігровим куточком в поєднанні з професійним оглядом лікаря мегапозитивно вразив!!! Лікар Башинський В.А.-професіонал своєї справи!!! Рекомендую усім!!!!

Світлана Шеліхевич

2

Ми сьогодні відвдали цей лор-кабінет. Все на високому рівні. І лікар і апаратура. Башинський хороший спеціаліст. Це вам не на Гоголя.

Ольга Говорченко

3

Вітаю з відкриттям! Дуже радий , що у нашому місті появився такий професійний Лор Центр. Лікую своїх дітей і сам записуюся на прийом тільки до Башинського.

Ігор Созанський

4

Вітаю, професійного росту!!!!! ВИ НАМ ДУЖЕ ПОТРІБНІ!!!!

Оля Дутчак

5

Вітаю! Надзвичайно високий рівень! Бажаю успіхів у роботі!

Лілія Левенець

6

Дякуємо за теплий прийом,точний діагноз і дбайливе лікування.Дуже сподобалась Ваша чудова клініка.Коли найкращі спеціалісти створюють для дорослих і дітей такі комфортні і доступні умови-це вартує найбільшої пошани.Успіхів Вам і вдячних пацієнтів!

Yana Chka

7

Дякую Володимиру Антоновичу за консультацію та призначення лікування моїм діткам.

Юлия Янец

8

Лор-центр- це сучасне обладнання, приємна атмосфера, а головне професійний огляд у лікаря з чималим досвідом роботи. Башинський В. А. -прекрасний спеціаліст, відповідальна людина,завжди знайде підхід до дітей.Всім рекомендую!

Oksana Kichula

9

Друзі рекомендую Вам кваліфікованого лікаря, який відкрив приватну клініку аби дбати про Ваше здоров'я та здоровячко Ваших діток. Відвідавши Лор-кабінет Башинського В.А. Ви докорінно зміните своє ставлення до лікарів і будете приємно вражені його чуйністю, добротою, високим професіаналізмом. А атмосфера і дизайн кабінету зроблять Ваш візит приємністю.

Жанна Оліферук

10

тут веде прийом кращий лікар-ЛОР Тернополя, стверджую як мама 2 його вдячних пацієнтів! Переконайтесь самі - діти одразу відчувають, кому можна довіряти

Ірина Кравчук

11

Моїй доньці вже 15, і ми з трьох років лікуємось тільки в Башинського! І я з чоловіком теж до нього завжди звертаємось. Досвідчений лікар з великим стажем! Уважний, вміє знайти підхід до дитини. Всім рекомендую! Ми Володимиру Антоновичу довіряємо своє здоров'я...а в теперішній час це дуже важливо і, як не прикро це усвідомлювати, все менше і менше таких лікарів!!!!!!

Наталія Чорномаз

7

Друзі, бережіть своє здоров'я за допомогою лікаря- професіонала, якого Ви можете зустріти у цій приватній клініці. Володимир здивувє Вас європейським підходом до лікування і Ви обов'язково залишитесь задоволенні візитом до нього. Я з його допомогою позбулася гаймориту і РЕКОМЕНДУЮ "Лор-кабінет", а Ви переконаєтесь самі!

Жанна Оліферук